Premier Belarus

Table Belarus

Round 1

Round 2

Round 3

Round 4

Round 5

Round 6

Round 7

Round 8

Round 9

Round 10

Round 11

Round 12

Round 13

Round 14

Round 15

Round 16

Round 17

Round 18

Round 19

Round 20

Round 21

Round 22

Round 23

2019-09-28BATE Borisov-Neman Grodno
2019-09-28Dinamo Brest-Torpedo Minsk
2019-09-28Dinamo Minsk-Sh. Soligorsk
2019-09-28Dnyapro Mogilev-Slutsk
2019-09-28FC Minsk-Energetik-BGU
2019-09-28Slavia Mozyr-Gorodeya
2019-09-28Torpedo Zhodino-Gomel
2019-09-28Vitebsk-Isloch Minsk

Round 24

2019-10-05Energetik-BGU-Vitebsk
2019-10-05Gomel-Dnyapro Mogilev
2019-10-05Gorodeya-FC Minsk
2019-10-05Isloch Minsk-Dinamo Minsk
2019-10-05Neman Grodno-Dinamo Brest
2019-10-05Sh. Soligorsk-Torpedo Zhodino
2019-10-05Slutsk-BATE Borisov
2019-10-05Torpedo Minsk-Slavia Mozyr

Round 25

2019-10-19BATE Borisov-Gomel
2019-10-19Dinamo Brest-Slutsk
2019-10-19Dinamo Minsk-Vitebsk
2019-10-19Dnyapro Mogilev-Sh. Soligorsk
2019-10-19FC Minsk-Torpedo Minsk
2019-10-19Gorodeya-Energetik-BGU
2019-10-19Slavia Mozyr-Neman Grodno
2019-10-19Torpedo Zhodino-Isloch Minsk

Round 26

2019-10-26Energetik-BGU-Dinamo Minsk
2019-10-26Gomel-Dinamo Brest
2019-10-26Isloch Minsk-Dnyapro Mogilev
2019-10-26Neman Grodno-FC Minsk
2019-10-26Sh. Soligorsk-BATE Borisov
2019-10-26Slutsk-Slavia Mozyr
2019-10-26Torpedo Minsk-Gorodeya
2019-10-26Vitebsk-Torpedo Zhodino

Round 27

2019-11-02BATE Borisov-Isloch Minsk
2019-11-02Dinamo Brest-Sh. Soligorsk
2019-11-02Dnyapro Mogilev-Vitebsk
2019-11-02FC Minsk-Slutsk
2019-11-02Gorodeya-Neman Grodno
2019-11-02Slavia Mozyr-Gomel
2019-11-02Torpedo Minsk-Energetik-BGU
2019-11-02Torpedo Zhodino-Dinamo Minsk

Round 28

2019-11-09Dinamo Minsk-Dnyapro Mogilev
2019-11-09Energetik-BGU-Torpedo Zhodino
2019-11-09Gomel-FC Minsk
2019-11-09Isloch Minsk-Dinamo Brest
2019-11-09Neman Grodno-Torpedo Minsk
2019-11-09Sh. Soligorsk-Slavia Mozyr
2019-11-09Slutsk-Gorodeya
2019-11-09Vitebsk-BATE Borisov

Round 29

2019-11-23BATE Borisov-Dinamo Minsk
2019-11-23Dinamo Brest-Vitebsk
2019-11-23Dnyapro Mogilev-Torpedo Zhodino
2019-11-23FC Minsk-Sh. Soligorsk
2019-11-23Gorodeya-Gomel
2019-11-23Neman Grodno-Energetik-BGU
2019-11-23Slavia Mozyr-Isloch Minsk
2019-11-23Torpedo Minsk-Slutsk

Round 30

2019-11-30Dinamo Minsk-Dinamo Brest
2019-11-30Energetik-BGU-Dnyapro Mogilev
2019-11-30Gomel-Torpedo Minsk
2019-11-30Isloch Minsk-FC Minsk
2019-11-30Sh. Soligorsk-Gorodeya
2019-11-30Slutsk-Neman Grodno
2019-11-30Torpedo Zhodino-BATE Borisov
2019-11-30Vitebsk-Slavia Mozyr